Pracownia architektury wnętrz InterYour

Zamiłowanie do nieszablonowego projektowania i śledzenie aktualnych trendów w dziedzinie designu umożliwia nam tworzenie pięknych, funkcjonalnych oraz ponadczasowych wnętrz.

Pracownia architektury wnętrz Interyour powstała na początku 2008 roku. Nasze pasje i chęć ich realizacji oraz zdobyte wcześniej doświadczenie pozwoliły nam szybko zaistnieć na rynku projektowania wnętrz.

Zapraszamy do współpracy:

Projektanci wnętrz

  • mgr sztuki – arch. wnętrz Marta Smaczna
  • mgr sztuki – arch. wnętrz Rafał Smaczny

Nasza pracownia specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych, kompleksowych projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz handlowych.

Proces projektowy z reguły składa się z dwóch etapów:

I etap

koncepcja funkcjonalno-przestrzenna w formie wizualizacji 3d oraz rzutów 2d powstaje w oparciu o wcześniejsze ustalenia między inwestorem a projektantem. Już na tym etapie inwestor ma pełne wyobrażenie tego jak będzie wyglądało projektowane wnętrze. Wszelkie zmiany w układzie funkcjonalnym oraz zmiany zaproponowanych materiałów wykończeniowych mogą być wprowadzane na bieżąco w tym etapie i przedstawiane klientowi.

II etap

Po zaakceptowaniu przez inwestora ostatecznej koncepcji (etap I) przystępujemy do pracy nad przygotowaniem szczegółowej dokumentacji technicznej dla wykonawców.

Dokumentacja przygotowana przez biuro Interyour zawiera wszystkie niezbędne dane,zestawienia materiałów, zestawienia elementów wyposażenia oraz opisy i rysunki dla poszczególnych wykonawców, potrzebne do zrealizowania projektu. Dzięki wieloletniej współpracy z wykonawcami i dostawcami udało nam się otoczyć ludźmi i firmami, które są w stanie zrealizować każdy nasz projekt z wielką dokładnością i dbałością o najmniejsze detale.

Dla inwestorów, którzy z różnych względów nie mogą poświęcić wystarczającej ilości czasu potrzebnego na działania związane z prowadzeniem budowy lub remontu możemy zaproponować nadzór autorski nad inwestycją oraz organizację zamówień wszelkich elementów wykończeniowych i wyposażenia. Odpowiednio zaplanowany harmonogram prac
i zamówień pozwala uniknąć niepotrzebnych przestojów podczas realizacji projektu.

Naszą ofertę kierujemy do inwestorów z całego kraju oraz z zagranicy.